Pielęgnacja dłoni i stóp

Prawidłowa pielęgnacja stóp i dłoni to zabieg, na który nie zawsze ma się czas, szczególnie gdy jest się zajętym licznymi obowiązkami domowymi czy zawodowymi. Rozwiązaniem tego problemu może być wizyta w Hello Beauty Studio.

Oferujemy profesjonalne wsparcie dla każdej osoby pragnącej zadbać o piękno swoich dłoni i stóp. Wykonujemy profesjonalny manicure klasyczny, higieniczny lub zachowawczy. To zabieg, dzięki któremu można nadać płytce paznokciowej optymalnie dobrany kształt, dopasowany do dłoni i palców. Z pewnością zadbana dłoń będzie prezentowała się efektownie, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Manicure jest skierowany dla przedstawicieli obu płci.

W ramach zabiegu odbywa się także usunięcie skórek, które również mogą wpłynąć na wygląd paznokci, a także utrudnić ich samodzielne pokrywanie lakierem czy dalsze zabiegi pielęgnacyjne dłoni i paznokci.

Hello
manicure namyslow

Parafina na dłonie, usługi manicure klasycznego oraz hybrydy

Polecamy także zabieg parafinowy. To doskonały sposób na nawilżenie skóry dłoni zmęczonej przez długotrwałą zimę, przesuszonej na skutek centralnego ogrzewania czy uszkodzonej pod wpływem działania chemii i detergentów domowych. Osoby, którym zależy na tym, aby ich dłonie stały się gładkie, nawilżone, a także pozbawione suchej skóry, mogą zdecydować się na polecany przez nas zabieg parafinowy. Proponujemy połączenie tego rytuału wraz z manicure klasycznym.

W ramach naszych usług organizujemy także manicure klasyczny SPA dedykowany kobietom i mężczyznom potrzebującym relaksu, nawilżenia i opracowania swoich paznokci, a także zadbania o skórę dłoni.

Specjaliści zatrudnieni w Hello Beauty Studio polecają również trwały manicure, który utrzymuje się od dwóch do czterech tygodni, tj. manicure hybrydowy. Może on być wykonany w formie podstawowej lub wraz z pakietem SPA, co pozwoli zadbać o piękno skóry dłoni.

Manicure hybrydowy to alternatywa dla tradycyjnych lakierów nakładanych na płytkę paznokci. Utrzymuje się on długo pozwalając na prace domowe, a także aktywność, bez ryzyka pojawienia się odprysków lakieru, przebarwień czy utraty pierwotnego koloru.

Trwały, estetyczny manicure i pedicure klasyczny, Mavex lub SPA

Manicure hybrydowy może być wykonywany zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Istnieje możliwość nakładania bardzo intensywnych kolorów, ale i stonowanych lakierów. Manicure hybrydowy to nie jedyne usługi, jakie świadczymy dla naszych klientów. W ramach pielęgnacji dłoni i stóp oferujemy także pedicure klasyczny. To zabieg, w trakcie którego dochodzi do pozbycia się martwego naskórka z podeszwy stóp, opracowania paznokci, a także pokrycia ich lakierem zwykłym bądź też lakierem SPA.

Polecany przez nas pedicure klasyczny z lakierem to sposób na piękne i zadbane stopy. Osoby, którym zależy na przedłużeniu trwałości lakieru mogą zdecydować się na pedicure hybrydowy – zarówno w wersji podstawowej, jak i SPA, a także pedicure Mavex lub pedicure Mavex SPA. Oba te zabiegi przyczyniają się do wydobycia naturalnego piękna paznokci.

Klientom oferujemy także pedicure hybrydowy poprzedzony profesjonalnym i bezproblemowym ściągnięciem stylizacji hybrydowej. Zgłaszające się do nas osoby na manicure hybrydowy, żelowy  lub manicure klasyczny również mogą liczyć na usunięcie poprzednich warstw hybrydy czy tradycyjnych emalii przeznaczonych do nakładania na płytkę paznokciową.

pedicure namyslow

Cennik

Manicure

Pedicure

Umów wizytę

Voucher na piękno

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby, którym chcesz wyrazić swoje uczucia i dbać o jej piękno, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – voucher na piękno w Hello Beauty Studio.

Dlaczego warto podarować voucher na piękno? To prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Pozwoli jej zrelaksować się, odstresować i zadbać o siebie w trosce o własne zdrowie i urodę. Niezależnie od okazji – urodzin, imienin, nagrody czy świąt – nasz voucher to idealny prezent dla każdego, kto pragnie chwil luksusu i relaksu.
Co więcej, voucher jest elastyczny, dzięki czemu obdarowana osoba może samodzielnie wybrać preferowany zabieg spośród bogatej oferty Hello Beauty Studio. Dzięki temu możemy zagwarantować, że prezent będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i upodobań.