Presoterapia

Presoterapia czyli drenaż limfatyczny, jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. 

Presoterapia jest jedną z najważniejszych, niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację płynów i zalegających odpadów metabolicznych – toksyn, które przyczyniają się do powstawania cellulitu.

Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt „lekkości” ciała. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała.

Osoby uskarżające się na obrzęki oraz pragnące poprawić swoją sprawność i lekkość poruszania się, mogą skorzystać z oferowanego przez nas zabiegu, którym jest presoterapia. To sposób na poprawienie krążenia limfy w organizmie. Wykonywana metodą uciskową presoterapia zwiększa przepływ chłonki. Zabieg wykonuje się wzdłuż przebiegu naczyń limfatycznych.

Proponowana przez nas presoterapia jest pomocna w leczeniu lekkiego, średniego i zaawansowanego cellulitu – zarówno o podłożu wodnym, jak i tłuszczowym. Proponujemy także zabieg presoterapii dla kobiet mających cellulit mieszany. Rezultatem presoterapii jest wymodelowanie sylwetki, a także redukcja cellulitu.

Przy pomocy presoterapii jesteśmy w stanie pobudzić krążenie nie tylko krwi, ale i limfy, co wpływa na lepszy wygląd, samopoczucie, a także dotlenienie i odżywienie tkanek znajdujących się w ludzkim ciele. Proponowana przez nas presoterapia wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów zatrudnionych w naszym Studio. Oferujemy zabieg wykonywany w sposób profesjonalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Hello

Zalety presoterapii

Presoterapia jest skierowana do osób w różnym wieku. Serdecznie zapraszamy pacjentów, którzy pragną poddać się zabiegowi niosącemu za sobą szereg korzyści. Oferowana presoterapia ma doskonały wpływ na wygląd sylwetki, a także poprawia komfort życia. Skuteczne zredukowanie obrzęków przynosi ulgę zarówno osobom cierpiącym na cellulit wodny, jak i zmagającym się z zastojem limfy w organizmie, spowodowanym różnego typu czynnikami, w tym trybem życia.

Polecana przez nas presoterapia może pomóc kobietom, które często noszą niewygodne obuwie w postaci szpilek lub czółenek na wysokim i niestabilnym obcasie, co wymusza utrzymywanie równowagi poprzez ciągły ucisk na mięśnie łydek i ud. Doprowadza to do powstania różnego typu obrzęków i braku lekkości poruszania się. Rozwiązaniem tego problemu jest presoterapia, dzięki której można ograniczyć występowanie obrzęków towarzyszących ciągłemu poruszaniu się na wysokich obcasach.

Dlaczego warto stosować presoterapię?

Rekomendowany przez nas zabieg, którym jest presoterapia został opracowany również z myślą o osobach, które przez wiele godzin pracują w jednej pozycji, bez możliwości jej zmiany. W tym czasie może dojść do powstania obrzęków w kończynach dolnych.

Presoterapia daje szansę na dotlenienie i odżywienie tkanek, co ma zbawienny wpływ na regenerację całego organizmu, szczególnie u osób poddających się treningom siłowym, a także wyczerpującym fizycznie ćwiczeniom z użyciem ciężarów bądź innego sprzętu sportowego. W trakcie ucisku można rozbić tkankę tłuszczową, która zostaje skutecznie zredukowana. Jest to sposób na zmniejszenie obwodu w niektórych partiach ciała, trudnych do wymodelowania przy pomocy treningów sportowych lub niskokalorycznej diety. Oferowana przez nas presoterapia umożliwia odprowadzanie metabolitów z organizmu.

Cennik

Presoterapia

Umów wizytę

Voucher na piękno

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby, którym chcesz wyrazić swoje uczucia i dbać o jej piękno, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – voucher na piękno w Hello Beauty Studio.

Dlaczego warto podarować voucher na piękno? To prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Pozwoli jej zrelaksować się, odstresować i zadbać o siebie w trosce o własne zdrowie i urodę. Niezależnie od okazji – urodzin, imienin, nagrody czy świąt – nasz voucher to idealny prezent dla każdego, kto pragnie chwil luksusu i relaksu.
Co więcej, voucher jest elastyczny, dzięki czemu obdarowana osoba może samodzielnie wybrać preferowany zabieg spośród bogatej oferty Hello Beauty Studio. Dzięki temu możemy zagwarantować, że prezent będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i upodobań.